bize ulaşın 0 322 453 4429

Zen Bahçe Konutları

Kalite, estetik ve konfor, doğanın eşsiz renkleriyle bütünleşti…

Pozitif ve taze ruh, hayatınıza enerji ve mutluluk katacak.

Kurulduğu günden bu yana Adana’ ya değer katan nitelikli yaşam alanları inşa eden Ömer Bayram İnşaat, hızla gelişmekte olan Adana’nın gözde semti Türkmenbaşı  Bulvarı’nda bu yapılara bir yenisini daha ekliyor. Kalite estetik ve konforlu, doğanın eşsiz renkleriyle bütünleştiren, Zen felsefesinin izlerini taşıyan Zen Bahçe, Kullanıcılarına yeşiller içerisinde eşsiz bir yaşam sunuyor.

Bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde konut ve iş yeri projesini taahhüt ettiği şekilde tamamlayan Ömer Bayram İnşaat, Zen Bahçe ile kullanıcılara,beklentilerilerin  ötesinde bir yaşam alanı hazırlıyor.

13 dönüm alanda,4 blok olarak inşa edilen Zen Bahçe, farklı yaşam tarzlarına hitap edecek daire seçenekleri ve sosyal aktivite alanlarıyla, Türkmenbaşı Bulvarı’na yeni soluk getiriyor.


Zen bahçe’de seçenek çok! Gelin, Yaşam tarzınıza uygun olan daire seçeneğini siz belirleyin.

Bulunduğumuz toplumun aile yapıları göz önünde bulundurularak projelendirilen Zen Bahçe’de,farklı yaşam tarzlarına hitap edebilecek ölçülerde daire seçenekleri cevap verirken, daha kalabalık,çocuklu aile yapıları göz önünde bulundurularak tasarlanan 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri, 200 metrekareye ulaşan geniş iç hacimleriyle ferah bir yaşam sunuyor.

Sitenin özel olarak tasarlanan Dublex Daire seçenekleri ise, gece ve gündüz alanlarını kat farkıyla birbirinden ayırmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.


Duygularınızı harekete geçirin,kendinize daha çok vakit ayırın.

Zen felsefesinden esinlenerek kurgulanan,sosyal alanları ve peyzaj düzenlemeleri bu felsefeden yola çıkarak tasarlanan Zen Bahçe,size kalabalık düşüncelerden arınarak,sadece kendinizi mutlu edeceğiniz duguları harekete geçirebileceğiniz dingin bir yaşam vaat ediyor.

Yazın bunaltan sıcaklarında serinliği doyasıya yaşayacağınız 2 adet yüzme havuzu, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz kameriye ve çocuk oyun alanları, günün stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak sauna, daha sağlıklı, zinde bir yaşamın kapılarını aralayacağınız spor alanları ve fitness salonu, Zen Bahçe’nin sizlere sunduğu ayrıcalıklardan sadece bazıları.

Metrekaresi küçük Avantajı çok büyük

Salon+mutfak,yatak odası ve banyodan oluşan 85 metrekarelik 1+1 daireler,ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak şekilde tasarlandı.

1+1’lerin avantajları saymakla bitmiyor 85 metrekarede beklentilerinizden fazlasını bulacaksınız!dekorasyonu kolay,taşınması kolay,ısıtması-soğutmsaı ekonomik özellikle yalnız yaşayanlar için daha pratik ve hızlı bir yaşam alternatifi…

Her metrekaresi özenle tasarlanan bu ev kullanıcılarına keyifli bir yaşam sunuyor.


125 metrekarede mutluluğu paylaşın 2+1

Salon+mutfak, ebeveyn banyolu yatak odası, çocuk odası ve balkondan oluşan 125 metrekarelik 2+1 daireler 3 kişilik aileler için ideal bir tercih oluyor.


Salonlarınızda eğlenceye yer açın

Salon + yemek odası, bağımsız mutfak, ebeveyn banyolu yatak odası, geniş balkon ve 2 çocuk odasından oluşan 3+1 daireler, çocuklu ailelere ferah bir yaşam sunuyor.

180 metrekarelik 3+1 daireler yemek odasına daha fazla yer ayıran ferah salonları ve geniş balkonları ile rahat bir yaşam sunuyor. Misafirleriniz için hazırlayacağınız özel bölümlerle, aile ve arkadaş buluşmalarınızı oldukça keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz.


Daha geniş iç hacim, fonksiyonel kullanım alanları

Salon+yemek odası, mutfak+oturma odası, ebeveny banyolu yatak odası, banyo, çift wc, geniş balkon ve 2 çocuk odasından oluşan 4+1 daire seçenekleri, konfordan ödün vermiyor.

Oldukça geniş iç hacme sahip 4 oda ve 1 salon daire seçenekleri, yaşadığı mekanları kendine özel kılmak isteyen aile birylerine ferah ve konforlu bir yaşam sunuyor. Daha geniş salon, mutfak ve balkon hacimleri, fonksiyonel mekanlar kurgulamanıza olanak veriyor.


Konforu ‘iki kat’ yaşamak isteyenlere

Alt katta salon+mutfak, teras, üst katta; yatak odası ve banyodan oluşan , dublex daire seçenekleri, iki kat konfor ve estetik sunuyor.

Gündüz ve gecemekanlarının kat farkıyla birbirinden ayrıldığı dublex daire seçenekleri,hareketli ve dinamik bir yaşam için ideal tercih…

Eğlenceye ve estetik dokunuşları aynı mekanda buluşturan bu konsept,sadece bir eve değil, yeni bir yaşam tarzına merhaba demek isteyenleri bekliyor.