bize ulaşın 0 322 453 4429

Residence Diva

Bir hayalimiz vardı….

Kent içerisinde,ama yoğunluktan arınmış ulaşılabilir ama seçkinlere hitap eden, şehir için bir ikon, mimaride bir fark, yaşanılası elit bir mekan, bir DİVA.

 

Ömer Bayram İnşaat A.Ş. tarafından, Adana'nın en elit semtlerinden Hayal Park karşısındaki 2073 m2 arazi üzerinde geliştirilen DIVA RESIDENCE, Adana’nın en özgün, şık ve iddialı markalı konut projesi olarak tasarlandı.

LEVEL Mimarlık tarafından detaydan bütüne mükemmeliyetçi bir anlayışla tasarlanan proje; konut-residence ve içerisinde barındırdığı birçok sosyal donatı; teras kafe, fitness center, sauna, spa merkezi, çocuk oyun alanları, teras havuzu, açık kapalı otoparkları, peyzaj alanları ve iş merkezinden oluşuyor. DIVA RESIDENCE Adana’nın en değerli karma gayrimenkul projelerinden biri olmayı hedefliyor.


Odalar, salon, mutfak, balkonlar ve DIVA'nın her noktası...

Tasarımıyla, kullanılan malzemesiyle, işçiliğiyle gerçek bir residence konforu sunuyor. Yeni, modern ve sıradışı çizgilerle, her detayı, her alanı özenle, sizin için günümüze ve geleceğe dair çözümlemelerle dizayn edildi.


 

Kent mimarisine katkı sağlayacak, doğru projelerin artması konusunda örnek olacak çizgilerde...

Kent içerisinde referans noktası kabul edilecek bir proje olan Diva Residence sosyal donatıları, sunduğu çoklu aktiviteleri sizleri bambaşka bir konfor ile buluşturuyor, şehir yaşamı ile ilgili tüm bildiklerinizi farklı bir boyuta taşıyor


Terasta havuz keyfi...

Hayal Park'ın yemyeşil dünyasını tepeden gören terastaki geniş havuzda, bulutlar içinde sıcak Adana yazlarına keyifle meydan okuyun , Diva Residence'da yaşamanın avantajlarını hissedin.